Elektrické SUV vyššej triedy

VOYAH FREE

Cenníky a brožúry

Testovacia jazda

Technické parametre

Galéria

Predĺžená záruka bez príplatkov:
● 10 rokov záruka na neprehrdzavenie karosérie
● 8 rokov, alebo 150 000 km na trakčnú batériu
● až do 5 rokov, alebo 100 000 km na vozidlo

Názov značky vychádza z anglického slova „Voyage“, ktoré odkazuje na plavbu luxusnými zaoceánskymi parníkmi naprieč Atlantikom. Voyah má ambíciu preniesť zážitok z cestovania na mori do svojich elektrických modelov. Model Free preto ponúka prémiový a upokojujúci vzhľad, vďaka ktorému sa cestujúci na palube budú pri jazde cítiť bezpečne a pohodlne.

Stále v pohybe

Voyah Free štandardne prichádza s dvojicou silných elektromotorov (jeden na každej náprave) s celkovým systémovým výkonom až 360 kW (480 k) a krútiacim momentom 750 Nm. Práve kombinácia výborných dynamických parametrov s pohonom všetkých štyroch kolies zabezpečí veľkému crossoveru obdivuhodné zrýchlenie z 0-100 km/h už za 4,4 sekundy.

Interiér a vybavenie

Každá jazda bude zážitkom. Vzduchové odpruženie spríjemní a zjemní každú cestu, na ktorú sa vydáte.

Cíťte sa ako pán vozidla. Obklopia Vás elektricky nastaviteľné, pamäťové predné sedadlá v 2-tónovom vyhotovení. Aby toho nebolo málo, Voyah Free ponúka ďalšie luxusné prvky ako je viac-stupňové vyhrievanie, ventilácia a masážna funkcia.

V päťmiestnej kabíne sú vodič a spolujazdec oddelení vysokým stredovým tunelom. Predný panel obsahuje tri spojené obrazovky; informačný a zábavný komplex rozpoznáva gestá a hlasové príkazy. Vodič tak môže napríklad nastaviť teplotu v kabíne či ovládať elektrické ovládanie okien.

Voyah Free má zabudovanú technológiu rozpoznávania tváre vodiča a umožňuje bezdrôtové aktualizácie softvéru. Súčasťou je viac ako 15 systémov na podporu vodiča, inteligentný navigačný systém, technológiu aktívneho nočného videnia a mnohé iné funkcie pre vodiča a pasažierov.

Elektronický crossover obsahuje snímače odtlačkov prstov a rozpoznávanie tváre vodiča. Auto má tiež niekoľko 3mm radarov s vlnovou dĺžkou, 9 kamier a 12 ultrazvukových senzorov. K dispozícii je kruhový kamerový systém, monitorovanie „slepých“ zón a nočné videnie, ktoré monitoruje situáciu na ceste na vzdialenosť 150 metrov.

Čerešničkou na torte je aktívne potláčanie okolitého hluku, vďaka čomu sa môže Voyah pochváliť skutočne prémiovou akustikou.

MAXIMÁLNY VÝKON

Má dva elektromotory (jeden na každom hriadeli), celkový výkon 360 kW a krútiaci moment 750 Nm!

Galéria

Technické parametre

Rozmery mm
Dĺžka 4905
Šírka 1950
Výška 1645
Rázvor 2960
Pohotovostná hmotnosť (kg) 2340
Objem kufra (l) 560 / 1320
Rádius otáčania (m) 11,4
Počet sedadiel 5
Pneumatiky 255/45 R20
Výkon a dojazd
Maximálny výkon (kW) 360
Maximálny krútiaci moment (Nm) 750
Kombinovaný dojazd (WLTP) 500 km
Dojazd v meste (WLTP) 735 km
Batéria
kapacita batérie (kWh) 106
maximálny nabíjací výkon (kW) 120
Pohon
Pohon Pohon všetkých kolies

*Zobrazenie vozidiel na fotografiách a grafikách má ilustračný charakter a môže sa líšiť od reálneho vyhotovenia vozidla v závislosti napr. od výbavového stupňa, alebo verzie vozidla.